Fotky podléhají autorským právům a je zakázáno je jakkoliv použit pro vlastní či jiné účely.
logo

Reference

OKD a.s.

Společnost OKD je jediným producentem černého uhlí v České republice. Těží jej v hlubinných dolech v ostravsko-karvinském revíru v jižní části Hornoslezské uhelné pánve. Firma vyhledává, těží, upravuje, zušlechťuje a prodává černé uhlí s nízkým obsahem síry a dalších příměsí. Takové uhlí je vhodné jako palivo, lze ho využít pro koksování, v chemickém průmyslu a v mnoha dalších odvětvích.

IKEA Česká republika, s.r.o.

Jsme společnost, která vyznává určité hodnoty a všechny své výrobky vyvíjí a vytváří ve snaze umožnit co nejvíce lidem proměňovat svá obydlí ve skutečné domovy, kde se jim bude dobře žít. V současné době IKEA Group provozuje 328 obchodních domů ve 28 zemích

EURONICS - Český Těšín

EURONICS ČR, a.s. je členem největší evropské sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů EURONICS INTERNATIONAL.

RevoSolar s.r.o.

Firma RevoSolar s.r.o. působí na trhu od roku 2010. Chceme zákazníkům nabídnout alternativu ve formě balených paliv, která neškodí životnímu prostředí.
Zabýváme se prodejem baleného Slezského černého uhlí pod vlastní značkou, dřevěných světlých pelet bez kůry a dřevěných briket z tvrdých listnatých dřevin.
Firma maloobchodně zásobuje ostravský , částečně žilinský kraj (Slovensko) a těšínský kraj (Polsko).

SteelHouse

MODERNÍ UBYTOVÁNÍ - V SAMOTNÉM CENTRU TŘINCE

QUEEN club

U nás naleznete nejen posilovnu, ale také Bowling a kulečník. Rovněž u nás můžete využít široké nabídky nápojů u baru, i s následnou konzumovácí na venkovním posezení. I ti nejmenší si zde přijdou na své, mohou si hrát na dětském hřišti nebo na trampolíně.

Wheel clothing

Vše začlo kolem roku 2001 v době kdy se kolem adrenalinových sportů u nás nepohyboval nikdo. Možná právě to způsobilo velkou touhu mít vlastní dráhu, park, zázemí pro ježdění a tak vše začalo na kotlině v Petrovicích u Karviné v místě kde se jezdí motokrosové závody, kde vyrostla jedna z prvních hlíněných dráh. K ježdění stačilo nadšení lopata a kulich na hlavě. S rostoucí chutí jezdit se naskytla možnost využití bývalého koupaliště v Petrovicích u Karviné a tam začal boj se stavěním kultovního parku, který dnes nese název Petrovice Inter Trails

La Cascada

Restaurace La Cascada nabízí pokrmy české a mezinárodní kuchyně, připravené z kvalitních, čerstvých, pečlivě vybraných surovin tradičními postupy.

Restaurace Da CAPO

Naše restaurace Ristorante da Capo byla otevřena v roce 2000. Celý interiér restaurace je tvořen v originálním italském duchu. Restauraci najdete přímo v centru města Českého Těšína s dostatkem místa pro parkování. V letních dnech je možnost využít venkovního posezení a zpříjemnit si tak horké dny. Těší se na Vás personál restaurace Da Capo.

Lexino

České značka s ryze českou výrobou zabývající se výrobou produktů pro děti a jejich rodiče.

Calypsoo

ČESKÝ VÝROBCE ORIGINÁLNÍCH HADIC K VODNÍM DÝMKÁM -
Už vás taky nebaví pořád utrácet peníze za předražené a nekvalitní příslušenství k Vaší dýmce? Přesně tak vznikla firma Calypsoo. Naším cílem je vytvářet to, co bychom sami chtěli kupovat a používat. Ve spojení moderního designu, materiálů nejvyšší kvality a luxusního zpracování u nás děláme ty nejkvalitnější hadice k vodním dýmkám.

FOR YOU Shop

Dětské hrací deky pro chlapečky a holčičky, polštářky pro děti a dospělé, sáčky na kolíčky

Crosco

MADE IN CZECH REPUBLIC
Motorová koloběžka Crosco vyroben v České republice.

Inovace, nejnovější technologie, speciální variátor, jednoduché a nahraditelné součásti… To vše představuje Crosco.

Restaurace u Zvonku

Restaurace Zámostí

Vozíky Rebel

Krijcros Bar